середа, 8 грудня 2021 р.

Переможці обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 


«Огненне слово його наскрізь проймало серце не тільки тих, кому близьке було народне горе, а й тих, кому й байдуже було до того. Всі дивувалися красі та силі тієї простої мови, якою Шевченко виливав свої вірші. Увесь світ став прислухатися до його мови, а на Вкраїні вірші приймали як благовісне, пророче слово» (Панас Мирний).

04  грудня 2021 року у Тернопільській  ЗОШ I-III ст. № 13 імені Андрія Юркевича відбувся обласний етап  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У заході взяли участь представники управління освіти і науки облдержадміністрації, інституту післядипломної педагогічної освіти. Учасниками конкурсу були 118 учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти  і 44 студенти закладів вищої освіти.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наставників!



Список переможців

 

Диплом І ступеня

        

      Возьна Світлана, студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського

Гербут Уляна, учениця 7 класу  Тернопільської Української гімназії імені  Івана Франка Тернопільської міської ради

Гуцало Катерина, учениця 5 класу Лановецького закладу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Лановецької міської ради    

Данильчук Оксана, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Демборинська Софія, студентка Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України

Козакова Еліза, студентка Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена Річицького

Кунинець Марія, учениця 11 класу Шумського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія”

          Ратушняк Дмитро, учень 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради

Сендзюк Максим, учень 8 класу Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Заліщицької міської ради

Світлична Олександра, учениця 6 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка Збаразької міської ради

         Станіславчук Олеся, учениця ДПТНЗ „Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму”

Похна Марія, учениця 10 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Заліщики Заліщицької міської ради

 


Диплом ІІ ступеня

        

Заваринська Діана, учениця 5 класу Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Заліщицької міської ради

Жаровська Юлія, учениця 8 класу Тернопільської Української гімназії імені  Івана Франка Тернопільської міської ради

          Малжанська Христина, студентка ВСП „Гусятинський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя   

Мурин Марта, учениця 6 класу гімназії „Гармонія”-відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Нек Соломія, учениця 7 класу ОЗ Почаївська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради

Нікіфорчук Аделіна, учениця 9 класу Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Кременецької міської ради

Олійник Ірина, учениця ДНЗ „Тернопільський  центр професійно-технічної освіти”

         Павліна Вікторія, студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського

         Сивак Валерія, учениця 11 класу Тернопільської Української гімназії імені  Івана Франка Тернопільської міської ради

Студент Едвард, учень 10 класу ОЗ Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Теребовлянської міської ради

Тиханська Христина, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Яцюк Марина, студентка Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України

 


Диплом III ступеня

 

         Бобринець Діана, учениця ДПТНЗ „Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі”

         Гладій Ілона,  студентка ВП Національного університету біоресурсів і природокористування України „Бережанський агротехнічний інститут”

Гриненко Анастасія, учениця 10 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Чортківської міської ради

Заяць Тетяна, учениця 9 класу НВК „Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Байковецької сільської ради

Конопацька Юлія, учениця 11 класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецької міської ради

Корнелюк Катерина, студентка ВСП „Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України ”

Коршняк Софія, учениця 5 класу Підзамочківської гімназії Бучацької міської ради

Мада Анна, учениця 7 класу Бережанської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів №1 Бережанської міської ради

      Михальчук Анастасія, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

         Панчак Анастасія, учениця 8 класу Козівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів „Українська гімназія ім.В.Герети” Козівської селищної ради

         Чаплюк Христина, учениця 6 класу Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради

 

Немає коментарів:

Дописати коментар