пʼятниця, 22 липня 2022 р.

Переможці підсумкових етапів мовно-літературних конкурсів

 

Переможці підсумкових етапів мовно-літературних конкурсів 2022 року

ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка




№ з/п

Прізвище та імя переможця

Назва навчального закладу

Клас/категорія студентів

Диплом

Прізвище, імя, по батькові учителя/викладача

1

Заваринська Діана

Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Заліщицької міської ради

5 клас

3

Зубик Н.В.

2

Мурин Марта

Гімназія „Гармонія” Галицького коледжу імені Вячеслава Чорновола

6 клас

3

Мельник М.І.

3

Світлична Олександра

Збаразька  загальноосвітня  школа   І-ІІІ  ступенів  № 2 імені Івана Франка Збаразької міської ради

6 клас

3

Дідилівська Г.І.

4

Чаплюк Христина

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради

 

6 клас

3

Герасимів О.Я.

5

Гербут Уляна

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка Тернопільської міської ради

 

7 клас

2

Балабан Г.М.

6

Панчак Анастасія

Козівський заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів „Українська гімназія ім. В.Герети” Козівської селищної ради

 

8 клас

3

Біла М.Л.

7

Ратушняк Дмитро

Тернопільська спеціалізована школа  І-ІІІ  ступенів

№ 27 імені Віктора Гурняка

 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради

 

9 клас

3

Вальчак Г.О.,

Когут В.Є.

8

Похна Марія

Загальноосвітня школа  І-ІІІ  ступенів № 2 м.Заліщики

Тернопільської області

 

10 клас

2

Стратій Л.Й.,

Павловська І.М.

9

Сивак Валерія

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка Тернопільської міської ради

 

11 клас

2

Балабан Г.М.,

Нова М.А.

10

Конопацька Юлія

Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької міської ради

11 клас

3

Романіна Т.М.

11

Возьна Світлана

Чортківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Олександра Барвінського

ФПО (гуман.профіль)

1

Сов’як І.В.

12

Малжанська Христина

Відокремлений структурний підрозділ „Гусятинський фаховий коледж  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя”

 

ФПО (негуман.профіль)

1

Гадюк Р.В.

13

Козакова Еліза

Кременецький медичний фаховий коледж імені Арсена Річинського

 

ФПО (негуман.профіль)

3

Драпчук О.П.

14

Данильчук Оксана

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 

ВО (гуман.профіль)

3

Данилевич М.М.

 

ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

№ з/п

Прізвище та імя переможця

Назва навчального закладу

Клас/категорія студентів

Диплом

Прізвище, імя, по батькові учителя/викладача

1

Заваринська Діана

Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Заліщицької міської ради

5 клас

1

Зубик Н.В.

 

ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Номінація «Література»

№ з/п

Прізвище та імя переможця

Назва навчального закладу

Клас

Диплом

Прізвище, імя, по батькові учителя

1

Процик Анастасія

Виготська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мельнице-Подільської ТГ

9

1

Голуб В.Д.

  

Номінація «Історія України і державотворення»

№ з/п

Прізвище та імя переможця

Назва навчального закладу

Клас

Диплом

Прізвище, імя, по батькові учителя

1

Комаринська Альбіна

Кременецька гімназія №6 Кременецької міської ради

8 клас

1

Оніщук Л.П.

2

Гура Роман

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка Тернопільської міської ради

 

9 клас

1

Томашевська Л.А.